SİYASET
Giriş Tarihi : 03-07-2021 21:34   Güncelleme : 03-07-2021 21:34

SERDİVAN’DAN CHP GEÇTİ

Cumhuriyet Halk Partisi, Sakarya nüfusunun en yoğun olduğu ilçelerden Serdivan’da vatandaşla buluştu.

SERDİVAN’DAN CHP GEÇTİ

CHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 37 milletvekilinin katılımıyla gerçekleştirilen program kapsamında CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, İstanbul Milletvekili Dr. Yunus Emre ve Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün, beraberinde Serdivan İlçe Başkanı Atilla Karahan, İl Başkan Yardımcıları Nalan Yedekçi Turhan ve Oğuzhan Gündüz, Serdivan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleriyle; Serdivan’ı karış karış gezerek esnafla, çiftçiyle, öğrencilerle ve bölgedeki vatandaşlarla birebir temaslar kurdu.

“ÇALINMADIK KAPI BIRAKMADILAR”

CHP Aydın Milletvekili Tezcan ve İstanbul Milletvekili Emre Çark Caddesi, Asem Mobilyacılar Çarşısı, Çark Sanayii, Bağlar Caddesi gibi bölgenin önemli yerlerinde vatandaşların sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümüne yönelik alternatifleri halkla paylaştı.

Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyon Üyesi, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Aygün ise köyleri ve çiftçiyi ziyaret etti.

“Parola iktidar” sloganıyla ilçedeki vatandaşların kapısı çalan sokak sokak, ev ev gezen CHP’liler, “Halkın iktidarını halkımızla birlikte kuracağımıza olan inancımızın pekişmesine katkı sunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.