SİYASET
Giriş Tarihi : 24-07-2020 14:01   Güncelleme : 24-07-2020 14:01

Serbes: Halkın bizden 4 talebi var!

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, milletin kendilerinden 4 talebi olduğunu belirterek, bunların korku iklimini yenilmesi, ekonomik darboğazın aşılması, adaletin tesis edilmesi ve temiz siyasetin getirilmesi olduğunu söyledi.

Serbes: Halkın bizden 4 talebi var!

Serbes, yaptığı açıklamada, halkın içinde siyaset yaptıklarını ve halkın nabzını en iyi ve en doğru şekilde tuttuklarını söyledi. Bu gün Ak Parti, MHP ve Doğu Perinçekin oluşturduğu koalisyon iktidarına tepki ve yeni siyaset arayışının merkezi olarak Gelecek Partisine duyulan ilgiden kaynaklanan bir dip dalga oluştuğunu kaydeden Serbes, Korku atmosferinde telefon ile yapılan anketlerin verdiği yanıltıcı imajlara bakmayın. Bugün Anadolu her zamankinden daha çok yeni bir arayışın heyecanı içindedir. Bu arayışın vizyon ve eylem adresi; samimiyeti ve cesareti ile Gelecek Partisidir.” diye konuştu.

HİÇ BİR ŞEY BİTMEDİ HER ŞEY YENİ BAŞLIYOR

Ehliyet ve liyakat yoksunu iktidar elinde yaşanan bu olumsuzluğun milleti asla ama asla yeise düşürmemesi, karamsarlığa boğmaması çağrısında bulunan Serbes “Tünelin ucundaki ışık görünmüştür. Bu ışık Gelecek Partisidir. Ülkemizin her köşesinde milletimizle buluşuyoruz, onlardan güç ve ilham alıyoruz. Milletin bizden istediği korku iklimini dağıtana, işsizimize iş, vatandaşımıza aş bulana, adaleti ikame edene, temiz siyaseti hakim kılana kadar basmadık toprak, esintisini hissetmediğimiz rüzgar, teneffüs etmediğimiz vatan havası bırakmayacağız. Tekrar haykırıyoruz: Hiçbir şey bitmedi, her şey yeni başlıyor.” ifadelerini kullandı.

İL KONGRELERİ BAŞLIYOR

Serbes, Pazartesi günü Giresun ve Düzce il başkanlarının atanmasıyla teşkilatlanılan il sayısı 65e ulaştığı bilgisini vererek Her geçen gün yeni ilçe teşkilatlarımızın oluşmasıyla ilçe sayımız 300’ü, gerçekleştirdiğimiz ilçe kongrelerimiz 70i aştı. Bu hafta içinde 25 Temmuz Cumartesi günü Batman il kongresi ile birlikte il kongrelerimiz de başlatmış olacağız. 28 Temmuz Ardahan il kongremiz yapılacak. Her zaman söylediğimiz gibi her seçime hazırlıklı olacağız. Gelecek Partisinin Anadolu sathına dalga dalga yayılmasından korkanlar bizi engellemek için hangi oyun içine girerlerse girsinler,Allah’ın izni ile yükselişimizi engelleyemeyecekler.” diye konuştu.