GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-06-2021 13:12   Güncelleme : 11-06-2021 13:12

Sakarya İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüsnü Gürpınar, Canlı Yayın Konuğumuzdu

Sakarya'nın Sevilen Radyolarında Hür Fm,de, HÜR KELAM Prg. Yapımcısı Sayın, Sabahattin BİRİNCİ nin hazırladığı, Hikmet Metin ÇAVDAR ve Aşkın & Ertuğ OKTAY moderatörlük yaptığı , Proğram konuğu, Sakarya İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüsnü Gürpınar canlı yayın konuğumuzdu,,

Sakarya İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüsnü Gürpınar, Canlı Yayın Konuğumuzdu

Sakarya'nın Sevilen Radyolarında Hür Fm,de,  HÜR KELAM Prg. Yapımcısı Sayın, Sabahattin BİRİNCİ nin hazırladığı, Hikmet Metin ÇAVDAR ve Aşkın & Ertuğ OKTAY moderatörlük yaptığı , Proğram konuğu, Sakarya İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüsnü Gürpınar, 'in güler yüzü sempatik konuşmaları Fısıltı HABERLERİ sosyal medya hesaplarında yayınlanan Canlı yayına da yansıdı..

Başkan Gür Pınarın Zaman Zaman Etkili Sözlerinden bazıları, 

Gürpınar"İnşaat Mühendisi eğitimi yetersiz"

GÜRPINAR"İnşaat Mühendisleri diplomalarını kiraya vermemeli"

GÜRPINAR"Yapı denetim bir fiil sahada yapılmalı"

Gürpınar"Yapı denetimde Liyakatsiz elamanlar görev yapıyor"

Yayın anında Fısıltı Haberleri'de Soru yamuruna tutulan ve yorumlara sempatik yaklaşımlarla cevap veren Başkan Gürpınar gecenin izlenme ve dinlenme rekorları kırdı.  

Geceye Damga Vuran Telefon ile Canlı yayına Katılanlar arasında, Gazeteciler Birlik Başkanı, Zeki Aydıntepe'nin katılması yayına renk kattı. TEKRAR İZLEMEYİ UNUTMAYIN..

Geceye Telefon ile arıyan, DP Sakarya İl Başkanı, İsmail, Ergül, CHP Adapazarı İlçe Başkanı Ayşe Fusun ÇETİN'in de katıldığı yayın çok büyük ilgi gördü.