SİYASET
Giriş Tarihi : 23-02-2021 16:10   Güncelleme : 23-02-2021 16:51

Sahibinin sesi sözde gazeteci MUSTAFA GÜMÜSEL 24 ARALIK 2020 tarihli yazısına tepki

Adapazarı İlçe Başkanı Ayşe Füsun Çetin; Bir siyasi parti düşünün ki; Kapısından “kız” girdin mi “dul” çıkma ihtimalin olsun. Yanlışlıkla adres sormak için içeri girdin mi “İstanbul” gösterilsin. Parti kapısından içeriye girenlerden; - Bir uçan. - Bir de kaçan. Kurtulsun. Genel Başkan dahil herkes de bu duruma sessiz kalsın…!

Sahibinin sesi sözde gazeteci MUSTAFA GÜMÜSEL 24 ARALIK 2020 tarihli yazısına tepki

Adapazarı İlçe Başkanı Ayşe Füsun Çetin;- Organ mafyası ve uyuşturucu mafyalarından vergi alınsın! Dedi. Bu nasıl iştir yahu? Organ ve uyuşturucu mafyasından tanıdık birileri veya bildiğiniz bir şey mi var…? * Bu açıklamadan sonra gel de şimdi o partinin kapısından içeriye gir. İçine bir “kurt” düşüp; - Acaba? Deme! Zira sadece “İstanbul’u” gösterseler iyi! Dişimizi sıkarız. Ya; - Böbreğimiz. - Dalağımız. Veya diğer uzuvlarımız!

Biz bu satırları okuduğumuz da arka planın da  şehit öğretmen Kubilay’ı alçakça katleden Giritli Derviş Mehmet’i, Köy enstitüleri fuhuş yuvası komünist ocağı diyen bir avuç halk düşmanı toprak ağası egemenlerı, üniversiteler fuhuş yuvasıdır diyen ünvanı prefosör olsa da dünya görüşü hala ortaçağda kalmış akademisyeri , Milli mücadeleye ve Atatürk’e her türlü alçaklığı yapmakta beis görmeyen kaleminden irin akan Ali (ARTİN) Kemallerin zihniyetini görüyoruz..

Mustafa Gümüşel senin değer yargılarının hassasiyetlerinin için de tarikat yurtlarında el kadar çocuklara tacizler tecavüzler edilirken, insanlar açlıkla boğuşurken , çocuklar bir yıldır okul yüzü görmezken, bir kısmı kıyısından köşesinden eğitime ulaşmazken, tank palet haraç mezat peşkeş çekilirken, insanların yarısı açlık sınırı altından yaşarken , köylünün traktörü hayvanları elinden alınırken, sokakta esnaf kan ağlarken tepki vermek yok mu…!Senin sapık algıların bunlardan rahatsız olmuyor mu?

Bu kara propaganda elbette ki, “kara propaganda” olsun diye yapılmıyor. Tersine arkasında iktidarı ve basındaki tetikçilerini böyle bir çizgiye iten gerçekler var. O gerçek de tek adam yönetiminin elindeki onca imkana karşın, normal koşullarda bir seçimi kazanma umudunu yitirmiş olmasıdır.

Gazeteci tarafsızdır, ille de taraf tutacaksa gideceği iki taraf vardır; gerçekler ve kamu, yani halkın yararı. 

Mustafa Gümüşel yüreğin yetiyorsa vicdanın ahlakın değerlerin varsa ; Türkiye’deki açlık meselesini konuşalım, yönetilemeyen Türkiye’yi konuşalım. Pandemi sürecinde Sağlık Bakanı tarafından açıklanan ve doğru çıkmayan verileri konuşalım. 

CHP olarak kendisi hakkında hukuki işlemleri başlattığımızı bilmeni isteriz.

AKP medyası ne yazarsa yazsın. Buradan bütün halkımıza çağrıda buluyorum: Biz size yalan söylemeyeceğiz. AKP medyasına o medyayı yönlendirenlere, haberleri yapan kiralık kalemlere tetikçi sözde gazetecilere kesinlikle inanmayın. Onların tek hedefi CHP'yi iktidar yapmamak. Ama bizim de hedefimiz var. Bütün bu yalana dolana karşı iktidar olmak. MÜCADELE CHP HALK PARTİSİ NİN GENETİĞİNDE VAR. ALİ (ARTİN) KEMALLERE RAĞMEN NASIL TÜRKİYE CUMHURİYETİ Nİ KURDUYSAK. MUSTAFA GÜMÜŞEL GİBİ  KALEMİNİ SATMIŞ TETİKÇİ SAHİPLERİNİN SESİNE RAĞMEN DE İKTİDARA GELECEĞİZ DEDİ.

HABER: AŞKIN OKTAY