YEREL
Giriş Tarihi : 17-07-2021 01:28   Güncelleme : 17-07-2021 01:28

Saadet Partisi, 'Temel Karamaollaoğlu görevi bırakacak' iddiasını yalanladı

Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'nun görevi bırakma kararı aldığı yönündeki haberlere ilişkin açıklama yaptı. Aydın, "Karamollaoğlu ile ilgili çıkan iddiaların asılsız olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını kamuoyuna bildiririz" dedi.

Saadet Partisi, 'Temel Karamaollaoğlu görevi bırakacak' iddiasını yalanladı

Saadet Partisi, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'nun görevi bırakma kararı aldığı yönündeki haberleri yalanladı.

Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın, Temel Karamollaoğlu'nun istifa edeceği öne sürülen haberlerle ilgili yazılı açıklama yaptı.

Aydın, açıklamasında, "Partimizin toplumsal uzlaşıya, demokrasiye ve siyasete yaptığı katkılar Türkiye'nin geleceğine yönelik son derece önemli adımlardır" dedi.

Aydın, şöyle devam etti: "Partimize yönelik karalama kampanyalarının ve yalan haberlerin asıl sebebi de kutuplaşmaya karşı uzlaşıyı, hukuksuzluğa karşı hukuku, adaletsizliğe karşı adaleti savunan bu anlayıştan rahatsız olunmasıdır."

Karamollaoğlu'nun görevi bırakma kararı aldığına ilişkin iddiaları yalanlayan Aydın, “Son olarak bu akşam bazı haber sitelerinde Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu ile ilgili çıkan iddiaların asılsız olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını kamuoyuna bildiririz" ifadelerini kullandı.