SİYASET
Giriş Tarihi : 17-07-2021 17:19   Güncelleme : 17-07-2021 17:28

Memleket Partisi Sakarya İl Başkanlığı açıldı

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Sakarya İl Başkanlığı'nın açılışı için ilimize geldi. İnce gerçekleşen açılışta, sloganlarının mavi olduğunu söylerken M harfinin Memleket, A harfinin Adalet, V harfinin vicdan ve İ harfinin işsizlere iş olarak açıkladı.

Memleket Partisi Sakarya İl Başkanlığı açıldı

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin Sakarya İl Başkanlığı'nın açılışı için Sakarya'ya geldi. Muharrem İnce açılış töreninde, daha önceki seçimde Erdoğan seçilirse Euro’nun 10 liraya yükseleceğini ve şu anda da bunun gerçek olduğunu vurguladı. İnce, sloganlarının mavi olduğunu söylerken M harfinin Memleket, A harfinin Adalet, V harfinin vicdan ve İ harfinin işsizlere iş olarak açıkladı.

İnce, çok kısa sürede örgütlendiklerini ve yeterli sayıdaki il başkanlığını açtıktan sonra da mitinglere başlayacağını söylerken Türkiye’de bu kadar hızlı örgütlenebilen bir başka partinin olmadığını da belirtti. İl başkanı Fatma Kurtuluş ile birlikte kurdeleyi kesen İnce, daha sonrasında binayı dolaştı.

İl Başkanlığı’nın açılışının ardından Sakarya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Demokrasi Meydan’ına beraberindeki heyet ile yürüyen İnce, daha sonra Yalova’ya gitmek üzere Sakarya’dan ayrıldı.