SİYASET
Giriş Tarihi : 22-02-2021 09:21   Güncelleme : 22-02-2021 09:29

Medya detay haberden Mustafa Gümüşel yazdığı ‘’köşe yazısında’’

CHP Adapazarı İlçe Başkanı Ayşe Füsun Çetin; Cumhurbaşkanı Erdoğan "Gara şehitlerinden" kendisini sorumlu tutan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na çok sert cevap verdi. Ne dedi Cumhurbaşkanı Erdoğan; - Sen nasıl bir yüzsüzsün. - Terbiyesiz herif. İfadelerini kullandı. Az bile yaptı. Aslına bakarsanız Kılıçdaroğlu daha da ağırını hak etti...! *** Ortada bir sorumlu aranıyorsa Bu ne Cumhurbaşkanı Erdoğan, ne hükümet, ne de bakanlardır. Asıl sorumlu olanlar; PKK'ya "terör örgütü" diyemeyen. Selahattin Demirtaş'a güzelleme yapan. Demirtaş ve hanımıyla kahve içme hayali kuran. Ve Demirtaş'a "özgürlük" isteyenlerdir...!

Medya detay haberden Mustafa Gümüşel yazdığı ‘’köşe yazısında’’

 

 

CHP Adapazarı İlçe Başkanı Ayşe Fusun Çetin; Mustafa Gümüşel de azıcık gazetecilik birikimi olsaydı gündemi takip etmiş olsaydın CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu terör örgütünün adını anmadığı gerekçesiyle eleştirmek aymazlık değilse nedir? Böyle bir suçlama getiren sözde gazeteci Genelkurmay Başkanlığının "PKK" yerine "bölücü terör örgütü" ifadesini kullandığını da bilirdi… Sahibin sesi sözde gazetecinin tavrı da tıpkı bir gün önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın  konuşmasında 5 yerde 'esir.'demesine tepkisiz kalan  Devlet Bahçeli’ nin  'Esir lafı üzerinden eleştirisini Cumhurbaşkanına yapamamasını  Halk TV üzerinden yapmasi iki yüzlülüğüdür.

Soylu ve Akar'ın TBMM'deki konuşmalarındaki telaşı, tedirginliği, 12 evladımızın hayatını kaybetmesini, 'Biz bombaladık da ölmediler, PKK öldürdü'ye indirgemek kadar meselenin özünden uzak bir yaklaşım olamaz. Bir psikolojik operasyon yürütmeye çalışıyorlar ama buna niye ihtiyaç duyduklarını anlamış değiliz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Gara'dan şehit haberinin alınmasından sonra katıldığı AK Parti kongresindeki görüntülerini canlı yayında hepimiz izledik. Gülüyor, neşeyle konuşuyor, neşeyle anlatıyor. Gerektiği yerde ne kadar üzgün olduklarını anlatıyorlar. Bay Kemal iyi dinle diyor, 'Bu infazdan hepiniz sorumlusunuz.' Bu infazdan kendisi ve bakanları dışında hepimiz sorumluyuz. Bu infazdan bir sorumlu varsa, bir kişi üstlenecekse, 'Her şeyi ben yaptım.' diyen, o bakanları atayan; bir başarı, temel atma, köprü olduğunda 'Ben.' diyen birisi varsa, bu operasyonun siyasi sorumluluğunu 'Ben.' diye alacak.

hiç bir operasyon 6 yıl sürmez.
hiçbir devlet 6 yıl beklemez,
hiç bir insan, hiçbir aile esir çocuğu için bu çağda 6 yıl bekletilmez!.

Süleyman Demirel başbakanken ne derdi?
Fırat’ın kıyısında bir kuzu kaybolsa, gelin bunun hesabını bana sorun.”Cumhurbaşkanı Erdoğan başbakanlığı dönemin de 2013 de valilerimize ne dedi ?‘’Dicle’nin kenarında bir koyunu kurt kapsa, bunun hesabı bizim üzerimizdedir.”

Sözde gazeteci MUSTAFA GÜMÜŞEL’i bir gazeteci gibi olmaya davet ediyor Söylediği mesnetsiz kapa propagandalarından ötürü kınıyor gazeteci meslek ilke ve etiğine bağlı yapmaya çağırıyoruz..!    

HABER: AŞKIN OKTAY