SİYASET
Giriş Tarihi : 12-08-2020 20:43   Güncelleme : 12-08-2020 20:43

Kılıçaslan’a “Hayırlı Olsun” Ziyaretleri

Geçtiğimiz ay yeniden il başkanlığına seçilen İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Kılıçaslan’a “Hayırlı Olsun” Ziyaretleri

Saadet Partisi İl Başkanı Fahrettin Bay ve il Başkan yardımcılarını misafir eden Kılıçaslan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Saadet Partili dostlarımıza nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Memleketin içinde bulunduğu sıkıntılı zamanlarda, daha önce ortaya koyduğumuz ortak tavrın sürdürülmesi konusunda karşılıklı düşüncelerimizi paylaştık. Önümüzdeki dönem inşaallah daha sık bir araya gelerek, siyasi mücadelemizi güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Saadet Partisi’nin ardından Sakarya Kınalılar Derneği Başkanı Emirhan Aydın ve yöneticilerini misafir eden Kılıçaslan “Sakarya Kınalılar Derneği başkanımızı ve yöneticilerini ağırlamaktan son derece memnun olduk. Sakarya’da yaşayan Kınalıların kültürel ve ticari yaşama katkılarını ve şehirdeki farklı kültürlerle iletişimin güçlendirilmesi gerekliliğini konuştuk. Bu vesile ile dernek üyelerinden sayın Mehmet Vatan ve sayın Murat Çiftçioğlu’nu da partimize üye yaptık. Bu katılımların önümüzdeki günlerde artarak devam etmesini temenni ediyoruz” diye konuştu.

Ziyaretçiler hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra parti binasından ayırıldılar.