YEREL
Giriş Tarihi : 04-07-2020 21:33   Güncelleme : 05-07-2020 12:54

Karaman Mahallesine Hizmet Gelmeye Başlandı

Adapazarı Yeni Kent Karaman Mahallesine Ekrem Yüce Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra hizmetler peş peşe gelmeye başlandı.

Karaman Mahallesine Hizmet Gelmeye Başlandı

Karaman mahallesine bu güne kadar Adapazarı Belediyesi spor kompleksi ve Samek dışında belediye’lerden hizmet gelmemişti.
Adapazarı Karaman Mahallesi Bayraktepe için yapılmasını istenen park ve aile çay bahçesi projesi yapımı bitmek üzere yakın zamanda hizmete açılması beklenmektedir.
Yine, Ekrem Yüce tarafından başlatılan, 17 Ağustos Camii ve Mavi İş Merkezi'nin bulunduğu en işlek caddenin gece aydınlatma sorunu ve Mezar’ lik sonundan başlamak üzere Telekom Altına kadar Vatandaşların faydalanacağı Hem yaya yolu Hem Bisiklet yolu ışıklandırma Projesi başlamış bulunmaktadır.
Bu gün görüştüğümüz mavi iş merkezi esnaflarından Mert fotoğrafçılığın sahibi Burak Acar;
Karaman Mahallemizde Esnaf ve Vatandaşlar adına Karaman mahalle muhtarımızın Mustafa Çalık'ın öncülüğünde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’den istekte bulunduğumuz ışıklandırma başladı. Aynı anda, Karaman Mezarlık sonundan başlamak üzere, Telekom altına kadar Vatandaşların faydalanacağı, yaya yolu ve Bisiklet yolu ışıklandırma Projesi de başlamış bulunmaktadır.

 Allahın izniyle çark caddesi gibi Karaman mahallesine güzel bir cadde kavuşmuş olacaktır.
Bunun için Karaman Mahallesi muhtarımız Mustafa Çalık olmak üzere,
Sakarya Büyükşehir belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye ne kadar teşekkür etsek azdır dedi..Hikmet Metin Çavdar