SİYASET
Giriş Tarihi : 08-05-2021 21:00   Güncelleme : 08-05-2021 23:49

Kadir Gecemiz mübarek olsun.

CHP Adapazarı İlçe Başkanı Füsun Çetin; Kadir Gecesi’nin ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine sağlık, huzur, bereket ve rahmet getirmesini diliyorum dedi.

Kadir Gecemiz mübarek olsun.

ÇETİN; Bin aydan daha hayırlı olduğu müjdelenen mübarek Kadir Gecesi’ne ulaşmış olmanın manevi hazzını ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bizleri, bugünlere ulaştıran yüce Allah’a şükrediyor; herkesi sevgi, saygı ve en içten duygularımla selamlıyorum.

Bu mübarek gecenin feyiz ve bereketinin ülkemizin her bölgesine çağlayan gibi ulaşmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. İslam dini; kardeşliğin, birliğin, beraberliğin ve barışın ön planda olduğu çok yüce bir dindir. Cenab-ı Allah, kullarına günahlarından arınması, tövbe etmesi, küslükler ve benzeri olumsuzluklara son vermesi için sayısız fırsatlar sunmaktadır. “Bin aydan daha hayırlı” olduğu müjdelenen Kadir Gecesi, bunlardan belki de en önemlisi ve en önde gelenlerinden bir tanesidir. Bu mübarek gece vesilesiyle tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının bir an önce son bulmasını yüce Allah’tan niyaz ediyor, Kadir Gecesi’nin ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine sağlık, huzur, bereket ve rahmet getirmesini diliyorum. Kadir Gecemiz mübarek olsun dedi...AŞKIN OKTAY