SİYASET
Giriş Tarihi : 06-10-2020 12:50   Güncelleme : 06-10-2020 12:50

İYİ Parti, Şehit ve Gaziler Derneği Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ile birlikte, geçen haftaki yoğun programlarımdan dolayı gidemedikleri Şehit ve Gaziler Derneği Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti.

İYİ Parti, Şehit ve Gaziler Derneği Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti.

Dikbayır ve Kılıçaslan ziyaretleri sırasında yaptıkları açıklamada “ Bugünkü ziyaret noktamız bizim için ayrı bir yeri olan Sakarya  Muharip Gaziler ve Şehitler Derneği. Hem Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener hem de İYİ Parti camiası olarak Muharip Gaziler ve Şehitler Derneği bizim için hem gurur kaynağı hem de geçmişten bu güne özellikle tarihimiz açısından ders almamız gereken bir yer. İYİ Parti olarak biz her zaman dernek üyelerimiz ile birlikte gündelik hayatta beraberiz. Hepimiz şehit veya gazi olma yolunda birer adayız. Bu konuda da hiçbir zaman tereddüt etmeyiz. Her zaman Sakarya Muharip Gaziler ve Şehitler Derneği ile birlikte uyum içerisinde çalışacağımızı beyan ediyoruz. Bizim elimizden gelen bir yardımımız olacaksa 7 gün 24 saat yanlarındayız” diye konuştu. 

 

Sakarya Muharip Gaziler ve Şehitler Derneğine yaptıkları ziyaretlerinden dolayı Dikbayır ve Kılıçaslan’a teşekkür eden dernek Başkanı Mustafa Çolak “Biz Sakarya Muharip Gaziler ve Şehitler Derneği olarak diğer siyasi partilerle olduğu gibi İYİ Parti’ye de kapımız her zaman açık. Bizleri hatırlayıp ziyaret ettikleri için tekrar teşekkür ediyorum. Sayın Dikbayır’a da yeni görevinde başarılar diliyorum' dedi.