SİYASET
Giriş Tarihi : 24-06-2021 12:05   Güncelleme : 24-06-2021 12:16

İŞÇİLER SORUNLARINI İŞÇİ KONGRESİNDE ANLATACAK

Konu ile ilgili basına yazılı bir açıklama yapan Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin:” Düzenlemiş olduğumuz esnaf ve çiftçi kongrelerimizle esnaf ve çiftçilerimizin yaşadığı sıkıntıları ülke gündemine getirmiş olduk dedi.

İŞÇİLER SORUNLARINI İŞÇİ KONGRESİNDE ANLATACAK

İŞÇİ KONGRESİ BUGÜN

Organize edilen “Esnaf Kongresi” ve “Çiftçi Kongresi”  ile taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Saadet Partisi, bugün de işçilerin problemlerini dile getirmek için “İşçi Kongresi” düzenleyecek.

 

İŞÇİLER SORUNLARINI İŞÇİ KONGRESİNDE ANLATACAK

Konu ile ilgili basına yazılı bir açıklama yapan Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin:” Düzenlemiş olduğumuz esnaf ve çiftçi kongrelerimizle esnaf ve çiftçilerimizin yaşadığı sıkıntıları ülke gündemine getirmiş olduk. Şimdi de İşçi kardeşlerimizin yaşamış oldukları sıkıntıları gündeme getirmek adına Genel Merkezimiz “İşçi Kongresi”ni tertip edecek. Bu kongreye ülkemizin her yerinden emekçi işçi kardeşlerimizin katılacağı gibi Sakarya’mızdan da işçilerimiz Zoom programı aracılığı ile katılıp sıkıntılarını dile getirme imkanı bulacaklar.

KONGRELERİ YAPMIŞ OLMAK İÇİN YAPMIYORUZ

“Düzenlemiş olduğumuz bu kongreleri yapmış olmak için yapmıyoruz. Sorunları not alıyoruz ve bu sorunların nasıl çözüleceği ile ilgili politika kurullarımız tarafından çalıştaylar yapılıyor. Yapılan çalıştaylar neticesinde  sorunların çözümüne ilişkin öneri ve görüşlerimizi rapor şeklinde hem iktidara hem de kamuoyu ile paylaşıyoruz. Ayrıca İnşallah işbaşına geldiğimizde de uygulayacağımız çözüm politikalarını belirlemiş oluyoruz.

KONGRE SAAT:20:00’DE YOUTUBE CANLI YAYININDA

Saadet Partisi Genel Merkezi’mizin düzenleyeceği işçi kongresi  24.06.2021 Perşembe(Bugün) Saat:20:00’ de başlayacak. Kongreyi takip etmek isteyenler vatandaşlarımız Saadet Partisinin Youtube sayfasından (Youtube/Saadet Partisi ) canlı yayın olarak kongreyi takip edebilirler.