SİYASET
Giriş Tarihi : 07-05-2021 11:47   Güncelleme : 07-05-2021 11:53

Gözler CHP'nin sosyal medya hesaplarında: Saat 15.00'te ne açıklanacak?

AKP'nin "Yalan üretim merkezi" notuyla paylaştığı videoda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Sözcüsü Faik Öztrak hedef alınmıştı. "Devamı gelecek..." şeklinde biten animasyona CHP'den yanıt gelmiş, "Sizi gidi filmciler sizi! Cuma günü saat 15.00'te gerçekleri açıklıyoruz!" ifadeleri kullanılmıştı. GÖZLER PARTİNİN SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA CHP'nin bu açıklamasının ardından gözler bugün saat 15.00'e kilitlendi. CHP'nin AKP'ye karşı nasıl bir tutum alacağı, animasyon ile mi cevap vereceği merak konusu oldu. AKP'nin çizgi film ile CHP'yi hedef göstermesinin birçok kişi tarafından eleştiri konusu olmasının üzerine CHP'nin aynı yönde bir hamleyle karşılık vermeyeceği bekleniyor. ile Kemal Kılıçdaroğlu ve Faik Öztrak'ı hedef almasının ardından, "Sizi gidi filmciler sizi! Cuma günü saat 15.00'te gerçekleri açıklıyoruz!" paylaşımı yapan CHP'nin karşı hamlesi merak konusu oldu. Gözler, saat 15.00'e kitlendi.

Gözler CHP'nin sosyal medya hesaplarında: Saat 15.00'te ne açıklanacak?

AKP'nin Twitter hesabı üzerinden "Yarın saat 14.00’te" ifadeleriyle duyurduğu paylaşım çizgi film çıkmıştı. AKP'nin bu hamlesinin Z kuşağına yönelik olduğu söylenirken parti içinde de tartışmalara neden olduğu yorumları yapılmıştı.

AKP'nin "Yalan üretim merkezi" notuyla paylaştığı videoda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Sözcüsü Faik Öztrak hedef alınmıştı.

"Devamı gelecek..." şeklinde biten animasyona CHP'den yanıt gelmiş, "Sizi gidi filmciler sizi! Cuma günü saat 15.00'te gerçekleri açıklıyoruz!" ifadeleri kullanılmıştı.

GÖZLER PARTİNİN SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA

CHP'nin bu açıklamasının ardından gözler bugün saat 15.00'e kilitlendi. CHP'nin AKP'ye karşı nasıl bir tutum alacağı, animasyon ile mi cevap vereceği merak konusu oldu.

 

AKP'nin çizgi film ile CHP'yi hedef göstermesinin birçok kişi tarafından eleştiri konusu olmasının üzerine CHP'nin aynı yönde bir hamleyle karşılık vermeyeceği bekleniyor.