SİYASET
Giriş Tarihi : 14-12-2019 18:09   Güncelleme : 14-12-2019 20:18

Fatma Kurtuluşun adaylık açıklaması muhteşem oldu

Fatma Kurtuluşun adaylık açıklaması muhteşem oldu..Umudu büyütmenin tam zamanı. Birleşmenin tam vakti. Hep birlikteyiz, birlikte güçlüyüz ve birlikte kazanacağız dedi. Karanlığı dağıtmak ve umudu egemen kılmak için hep birlikteyiz, birlikte güçlüyüz ve birlikte kazanacağız dedi..

Fatma Kurtuluşun adaylık açıklaması muhteşem oldu

Bulunduğumuz göreve seçilmemiz üzerinden iki yıl geçti ve yeni bir kongre dönemindeyiz. İki yıl önce seçilmemizi takiben; hedef ve planlarımız doğrultusunda bir yandan mahalle toplantılarıyla üyelere dokunma çabasında bulunurken bir yandan da ilçemizdeki sivil toplum kuruluşları, sendika ve dernekler ile aktif iletişim içinde olduk. Üye sayımızı özellikle geleceğimiz olarak gördüğümüz gençler ile arttırmayı, partimizi başta gençlerin, sonrasında tüm Adapazarlıların tercihi yapacak çalışmaları amaçladık.

Parti içi çalışmalarımıza yoğunlaştığımız dönemde, seçilmemizi takiben kararı alınan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri ve ardından 31 Mart Yerel seçimlerinin yoğun temposu ile çalışmalarımızı sürdürdük. Yeterli görmesek te yerel seçimlerde onlarca yıl sonra belediye meclis üyesi çıkardık.

Ulusal ve yerel seçimlerin ardından yoğunlaştığımız parti örgütlenmesi çalışmaları kapsamında bir ilki gerçekleştirerek Yenikent Mahalle Temsilciği mizi açtık. Eğer partimiz uygun görür ve tekrar seçilirsek mahalle temsilciliği sayımızı en az beşe çıkarmayı hedefliyoruz.

Yoğun seçim temposu arasında yapılan çalışmalar, kazanımlar bizim açımızdan bir çoban ateşidir, bir kıvılcımdır. Ve biliyoruz ki siyaset iddia işidir. Partililerimizden bu kıvılcımı ateşe çevirmek için, milletvekili sayımızın artması ve partimizi belediye ile taçlandırmak için yetki istiyoruz.

Diyoruz ve biliyoruz ki; Gelecek ve başarı büyüklerimizin tecrübesinde, gençlerimizin enerjisinde, kadınlarımızın azminde gizli.

Ülke ve Adapazarı olarak mevcut iktidarın elindeki gücü pervasızca ve ülke çıkarlarını gözetmeden kullandığı öyle bir yol ayrımındayız ki; ya onların kin, nefret ve şiddeti körükleyen, nefretten beslenen, dış egemenlerin borazanlığını yapan bencil, ayrımcı dili kazanacak yada bizim sürdürdüğümüz ve partimiz etrafında gençler ve kadınların öncülüğünde egemen kılmak zorunda olduğumuz hoşgörü, özgürlük ve paylaşımın dili kazanacak dedi.

 

 

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLARI FATMA KURTULUŞ'A DESTEK VERDİLER

Muhtelif zamanlarda İl gençlik kolları başkanlığı yapmış olan; Hikmet Metin Çavdar,  (Kurucu Genel Yönetim Kurulu üyesi ) Eriş Yıldız, Muharrem Efe, Serhat Erişir, Ceyhun Sabahattin Sorguç ve görevde olan Yusuf Ulaş Konyalı, Emre Key, Fatma Kurtuluş adaylık açıklamasında gençlik kolları ile birlikte Fatma Kurtuluşa destek verdiler..

Umudu büyütmenin tam zamanı. 

Birleşmenin tam vakti. 

Karanlığı dağıtmak ve umudu egemen kılmak için 

HEP BİRLİKTEYİZ, BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ ve BİRLİKTE KAZANACAĞIZ!