SİYASET
Giriş Tarihi : 19-03-2021 13:43   Güncelleme : 19-03-2021 13:43

Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığından, Anlamlı Ziyaret

Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanı ve yönetim kurulu, Türkiye Harp Malulü Gaziler ve Şehit yakınları Derneği Sakarya Şubesini ziyaret etti.

Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığından, Anlamlı Ziyaret

Aktaş, “Terör hepimizin sorunu, bu sorunu çözebilmek için bütün herkesin elini taşın altına koyması gerekir. Şehitlerimiz ve gazilerimiz ise vatanımız için en ağır bedeli ödeyenlerdir. Deva Partisi olarak her daim derneğimizin yanında olacağız, elimizden gelen katkıyı sağlayacağız ve bundan sonra bize düşen görev ne ise yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

Aktaş; Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı`nda elde edilen destanlar hatırlatılarak, "Bugüne kadar bölücü terör saldırıları sonucu, devletin ve milletin birlik ve bütünlüğünü korumak uğruna mücadele verirken, şehit düşen tüm güvenlik güçlerine Allah`tan rahmet, Türk milletine sabır diliyoruz. Büyük önder Atatürk`ün de söylediği gibi "Türkiye Cumhuriyeti İlelebet Payidar Kalacaktır" ve her yurttaşımız bu inanç doğrultusunda ülkesinin ve milletinin geleceği için teröre karşı tavrından vazgeçmeyecektir dedi.

Samimi konuşmaların yapıldığı buluşmada taraflar memnuniyetlerini dile getirdi. Türkiye Harp Malulü Gaziler ve Şehit yakınları Derneği Sakarya Şube Başkanı Mustafa Çolak, Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş ve yönetimine kendilerine yapmış oldukları bu ziyaretten ötürü teşekkür etti.