SİYASET
Giriş Tarihi : 14-07-2020 12:27   Güncelleme : 14-07-2020 12:50

Demokrat Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Atama

Demokrat Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Av. Berkay Güloğlu; “Ülke çapında Demokrat Parti gençleri olarak teşkilatlanıyoruz. Bu ülkeye ve bu millete hizmetkarlık vazifesi biz demokratların mirasıdır.

Demokrat Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Atama

Demokrat Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanlığına Berkant Yaşar atandı. Yaşar yaptığı açıklamada; “Başta Sakarya İl başkanımız Sayın İsmail Ergül Beyefendiye, Gençlik Kolları Genel Başkanımız Berkay Güloğlu’na ve Gençlik Kollar Teşkilat Başkanımız Abdurrahim Özyurt’a çok teşekkür ediyorum Türk Demokrasinin ana yurdu ve beşiği olan memleketim Sakarya Gençlik kolları başkanlığı görevine başlamaktan onur ve gurur duyuyorum.Türkiye’nin en genç siyasi lideri Gültekin UYSAL ile birlikte ülkemin kalkınması için Demokrat Partide siyasi çalışmalarımı devam ettiriyor olmaktan gurur duyuyorum.Başta Genel Başkanımız olmak üzere tüm siyasi büyüklerime müteşekkirim.Demokrat Parti çatısı altında gençler olarak birlikte daha güzel yarınlar inşa edeceğimize inancım tamdır. Demokrat Gençler olarak Türkiye’yi yeniden aydınlatmak ve daha güzel bir geleceğe ulaştırmak için gayret edip Büyük Türkiye İdealini yeniden tesis edeceğiz ifadelerini kullandı.’’

Atamaların ardından yaptığı açıklamada Demokrat Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Av. Berkay Güloğlu; “Ülke çapında Demokrat Parti gençleri olarak teşkilatlanıyoruz. Bu ülkeye ve bu millete hizmetkarlık vazifesi biz demokratların mirasıdır. Bizler de bu ülkede aydınlığın, özgürlüğün ve refahın teminatı olan demokratların varisleriyiz. Demokrat Gençlik Türkiye’yi yeniden aydınlatmak ve daha güzel bir geleceğe ulaştırmak için gayret ediyor. Bu doğrultuda tercih edilen arkadaşlarımızın da vazifelerini hakkıyla yapacaklarından şüphem yoktur. Her birinin bulunduğu ilde bir yıldız gibi vatanı ve milleti aydınlatacaklarından şüphem yoktur. Yeni atanan il başkanlarımızı tebrik ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum. El ele vererek, 81 köşesinden tutarak bu ülkeyi ayağa kaldıracağımıza, hep birlikte Türkiye’yi daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Gücümüz de, isteğimiz de, gayretimiz de yerindedir. Yolumuz açık olsun.” dedi.