GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-03-2021 16:20   Güncelleme : 29-03-2021 16:20

Çiftçilere 6 ay vadeli alışverişte sıfır faiz imkanı sağlandı

Kaynarca Ziraat Odası Ziraat Bankası Kaynarca Şubesi ile protokol yaptı. Kaynarca Ziraat Odası üyesi çiftçiler Ziraat Bankası’na ait Bankkart ve Başak Kredi kartlarından yapacakları harcamalara vade farkı uygulanmadan 6 aya kadar taksit ile işlem yapabilecekler.

Çiftçilere 6 ay vadeli alışverişte sıfır faiz imkanı sağlandı

İki kurum arasındaki işbirliği protokolünü Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar ve Ziraat Bankası Kaynarca Şube Müdürü Serdar Uzun imzalardı.  

Kaynarca Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar konuyla ilgili şu bilgileri verdi: “T.C. Ziraat Bankası A.Ş. nin Üretim ve Ticarete Destek Veren Yeni Kredi İş Modeli olan Tedarik Zinciri Finansmanı uygulaması kapsamında verdiği hizmet üzerine ilçemiz Ziraat Bankası Şubesi ile protokol imzalanmış, kurum tanımlamalarımız yapılmıştır ve siz değerli üreticilerimize hizmetimiz 26.03.2021 tarih itibariyle başlamıştır. Tarafımızdan sizlere sağlanan mal ve hizmetler karşılığı Bankkart Başak kredi kartına vade farkı olmaksızın ve 6 ay’a kadar taksit ile işlem yapılabilecektir.”

İŞ BANKASI PROTOKOLÜ

Kaynarca Ziraat Odası bir süre önce İş Bankası ile de protokol imzalamış İmece kart ile 6 aya kadar 0 faizli gübre yem mazot tohum lastik ve ilaç alımı imkanı sağlanmıştı. - SEDAT BALTA