SİYASET
Giriş Tarihi : 03-04-2021 19:55   Güncelleme : 03-04-2021 20:13

CHP'den 23 Nisan da Çocuklar için, resim, şiir ve ATA’ya mektup yarışması düzenliyor.

CHP Adapazarı İlçe Başkanı Füsun Çetin; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında CHP ADAPAZARI İLÇE BAŞKANLIĞI şiir, resim ve ATA’ya mektup yarışması. '23 Nisan' konulu şiir, resim ve ATA’ya mektup yarışmasında ilk üçe giren çocuklara tablet, plaket ve katılım sağlayan her öğrenciye sürpriz hediyeler verilecek.

CHP'den 23 Nisan da Çocuklar için, resim, şiir ve ATA’ya mektup yarışması düzenliyor.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlediği yarışma ile salgın nedeniyle evde kalan ve uzaktan eğitime tabi olan çocukların bayram coşkusundan ve etkinliklerinden mahrum kalmaması için resim, şiir ve ATA’ya mektup yarışması düzenliyor.

DERECEYE GİREN ÇOCUKLAR ÖDÜLLENDİRİLECEK

Yarışmaya katılmak için son teslim tarihi 22 Nisan saat 13.00'dır. 22 Nisan 2021'de kurul değerlendirmesinin yapılacağı yarışmada ödül alan eseler, 23 Nisan 2021 günü ilan edilecek ve yarışmaya katılan bütün eserler 23 nisan 2021 tarihinde ilçe binasında sergilenecek ve dereceye girenlere ödülleri teslim edilecek.

Başvurular, CHP ADAPAZARI İLÇE BAŞKANLIĞI’NA elden teslim edilebileceği gibi sakarya.adapazari@chp.org.tradresi üzerinden de alınabilecek. Yarışmaya katılmak isteyen çocuklar; ad, soyad, adres, telefon ve yaş bilgileri ile birlikte eserlerini elden ve mail adresi üzerinden gönderebilirler.