SİYASET
Giriş Tarihi : 07-09-2020 12:51   Güncelleme : 07-09-2020 12:51

CHP Arifiye Örgütünden İyi Partiye Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR, Millet ittifakı ortaklarımızdan İYİ Parti Arifiye ilçe başkanlığına ilçemizin sorunlarını görüşmek ve önümüzdeki süreçte birlikteliğimizi güçlendirmek için bir ziyaret gerçekleştirdik.

CHP Arifiye Örgütünden İyi Partiye Ziyaret

İYİ Parti Arifiye ilçe binasında gerçekleşen ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe yönetim kurulu üyelerimiz, ilçe kadın kolları başkanımız ve Arifiye belediye meclis üyemizin de olduğu bir heyet katıldı.


    Gerçekleşen ziyarette heyetimizi İYİ Parti Arifiye ilçe başkanı Özcan TURGUT ve yöneticileri karşıladı. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette birlikte çaylar içindi ve Arifiye ilçemizin ulaşım sorunu, otopark sorunu gibi ilçemizin bütün sorunları değerlendirildi.


    Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe başkanı Ali GÖKPINAR siyasi partiler demokrasinin olmazsa olmazlarıdır. Bir yerde demokrasinin var olabilmesi için orada siyasi partilerin, farklı görüşlerin, farklı ses ve renklerin olması gerekir. Arifiye ilçemize şöyle baktığınızda yelpazesinin geniş olduğunu görürsünüz, farklı renk farklı mezhep farklı etnik köken işte tüm bunlar bizim zenginliğimizdir. Bizler demokrasinin farklı seslerle birlikte ortak aklı esas alarak başarıya ulaşacağına inanıyoruz. Arifiyemizin iyi hizmetlere ulaşabilmesi için çalmadık kapı bırakmayacağız çünkü bizler Arifiyemize gönülden bağlıyız birlikte sorunları çözeceğiz.


    İYİ Parti ilçe başkanı Özcan TURGUT ziyaret için memnuniyetini dile getirdi ve heyeti kapıya kadar uğurladı. .