SİYASET
Giriş Tarihi : 30-07-2020 19:30   Güncelleme : 30-07-2020 19:30

CHP Arifiye kurban bayramı mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR, Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebi ile bu yıl bayram coşkusunu sağlık tedbirlerini elden bırakmadan yaşayacağız.

CHP Arifiye kurban bayramı mesajı

Paylaşmanın ve dayanışmanın dil, din, ırk, siyasi görüş ayırt etmeden en yoğun yaşandığı bayram günlerimizde sevdiklerimizin ve kendi sağlığımız için bu yıl daha dikkatli olmaya özen göstereceğiz.
         Anadolu topraklarında yüzyıllardır barış, kardeşlik ve dostluk tohumları yeşeriyor. Türkiye’yi bölgesindeki diğer ülkelerden ayıran en önemli özelliği bu birlik beraberlik duygusudur.
         Ancak son dönemlerde ülkemizin kurucu ve kurtarıcılarına, Cumhuriyet değerlerine yapılan sistemli saldırılar arttıkça birlik ve beraberlik duygularımız da yıpranmaya devam ediyor. Kurban Bayramı’nın toplumu kutuplaştıran, insanları ’Biz ve onlar’ diyerek ayrıştıran iktidarın ayrıştırma dil anlayışına son vermesini bekliyoruz Kurban Bayramı'nın üreticilerin emeklerinin karşılığını, tüm çalışanların insanca yaşayabilecekleri ücreti aldıkları ve adaletin kişilere göre değil toplumun tamamına eşit uygulandığı günler getirmesini diliyor halkımızın Kurban Bayramını kutluyorum.