SİYASET
Giriş Tarihi : 28-06-2021 20:11   Güncelleme : 28-06-2021 20:11

Babacan, Akyazı Kongresine geliyor

Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Genel Başkanları Ali Babacan'ın, Çarşamba Günü, Akyazı İlçe Kongresine geleceğini duyurdu

Babacan, Akyazı Kongresine geliyor

Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Genel Başkanları Ali Babacan'ın, Çarşamba Günü, Akyazı İlçe Kongresine geleceğini duyurdu. Deva Partisi Genel Başkanı Babacan'ın Akyası ziyaretiyle ilgili bilgi veren İl Başkanı Mehmet Erdoğan, "Akyazı Karapürçek kavşağında saat 09:30’da partililerimiz tarafında karşılanacak olan Genel Başkanımız Akyazılı hemşerilerimiz ve esnaflarımızla buluşacak, akabinde saat 10:30’da Deva Partisi Akyazı İlçe Başkanlığı hizmet binamızı açacaklardır" dedi.

 

AKYAZI VE SAPANCA ZİYARETLERİ

Akyazı İlçe Kongremiz Batakköy Düğün Salonu’nda  saat 12:00’de yapılacağını belirten Erdoğan, 'Kongre sonrası bir takım Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret edecek olan Genel Başkanımız Balballı Köyü’ne misafir olacaktır. Saat 17:00’de ise Genel Başkanımız programına Sapanca ilçemizde devam edecektir. 17:00’de Sapanca merkezinde partilerimiz ve Sapancalı hemşerilerimiz tarafından karşılanacak olan Genel Başkanımız esnaf gezisi ve STK ziyaretleriyle programına devam edecektir. Tüm Akyazılı ve Sapancalı hemşerilerimiz Akyazı ve Sapanca’daki programlarımıza davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.