MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-05-2021 12:25   Güncelleme : 14-05-2021 12:25

Aşk iddialarını yalanlamıştı: Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın tatil fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü

Daha önce aralarında ilişki olduğu iddialarını reddeden İş insanı Emir Sarıgül ve ünlü şarkıcı Sibel Can, Göcek’te bir teknede görüntülendi.

Aşk iddialarını yalanlamıştı: Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın tatil fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü

Daha önce aralarında ilişki olduğu iddialarını reddeden İş insanı Emir Sarıgül ve ünlü şarkıcı Sibel Can, Göcek'te bir teknede birlikte görüntülendi. 

 

BUKET AYDIN DETAYI

Tv100, söz konusu görüntüleri, “6 yıllık aşk belgelendi” başlığıyla yayınladı.

Emir Sarıgül, geçtiğimiz aylarda sunucu Buket Aydın’la çok konuşulan bir aşk yaşıyordu. Haberde yer alan “6 yıl” ibaresi kafaların karışmasına ve yeni soruların doğmasına sebep oldu.

''SADECE BUKET HANIMLA BİRLİKTELİĞİM OLDU''

Olaydan bir gün önce Sibel Can ile tatil yaptığı iddialarına ilişkin gazetecilere açıklama yapan Emir Sarıgül, "Yapmayın! Benim 2 kızım var. Çocuklarımın annesi ile yollarımızı ayırdıktan sonra Buket hanım İle birlikteliğim oldu. Onun dışında basında yer alan bu haberlere sadece gülüyorum. Kimlerin ne maksatla yaptığını gayet iyi biliyorum. Buket hanımı ve beni yıpratmak için bilinçli çıkartılan haberler. Onları Allah'a havale ediyorum" demişti

Sibel Can, önceki gün televizyon çekimi için İstanbul’a dönmüştü. Ancak şarkıcının işlerini bitirdikten sonra tekrar Sarıgül’ün yanına dönerek, tatiline kaldığı yerden devam ettiği görüldü.